Partnerzy firmy:

ferrum

skaap

bobrek

ThyssenKrupp1

huta częstochowa

logo1napis

logo2

logo4

Gazy techniczne — Śląsk

Sprzedajemy gazy techniczne. Śląsk stanowi główny obszar naszej działalności, ponieważ siedziba firmy, w której dokonujemy napełnień, mieści się w Dąbrowie Górniczej. Gwarantujemy dostęp do wysokiej jakości mieszanek i substancji, które spełniają normy dotyczące jakości i bezpieczeństwa.

Niezależnie od ilości gazów, której Państwo potrzebują, zapewnimy Wam korzystne ceny i sprawną realizację zamówienia. Dopracowane zaplecze technologiczne pozwala nam zaopatrywać w substancje zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców czy klientów instytucjonalnych.

W każdym przypadku podchodzimy do współpracy w kompleksowy sposób. Doradzamy, na jakie materiały mogą się Państwo zdecydować w konkretnej sytuacji, przeprowadzamy klientów przez procedurę zakupu i zajmujemy się napełnieniem butli gazami.

Jakie gazy techniczne sprzedajemy?

Sprzedajemy następujące rodzaje gazów technicznych:

  • tlen;
  • mieszanki gazowe;
  • acetylen;
  • propan-butan;
  • propan;
  • dwutlenek węgla CO2;
  • argon.

Nie macie Państwo pewności, która z opcji sprawdzi się w Waszej sytuacji? Skontaktujcie się z nami. Przedstawimy specyfikację każdego z gazów, omówimy jego zastosowanie, przeznaczenie i wymagania związanego z użytkowaniem. Wszystko to pomoże Wam w podjęciu najlepszej decyzji dotyczącej zakupów.

Dlaczego warto kupować u nas gazy techniczne?

Sprzedajemy gazy techniczne od wielu lat. Współpracujemy z zaufanymi i sprawdzonymi dostawcami. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy uczciwe ceny, a także najwyższej jakości substancje.

Nasze zaplecze technologiczne jest dostosowane do usług, które świadczymy. Butle są przechowywane w optymalnych warunkach, które zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa.

Zapewniamy klientom dostęp do szerokiego wyboru różnych gazów oraz mieszanek gazów. Sprzedajemy produkty w różnych stanach skupienia i o zróżnicowanych stopniach czystości. Pozwala to dopasować konkretną substancję oraz jej parametry do indywidualnych potrzeb.

Aby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zapewniamy również możliwość dokonania wymiany własnych butli bez dodatkowych opłat.

Zastosowania gazów technicznych

Dostarczane przez nas gazy techniczne mogą mieć bardzo szerokie zastosowanie, nie tylko w procesach hutniczych i spawalniczych , lecz w całkowicie różnych branżach. Dla przykładu acetylen jest wykorzystywany do wytwarzania nowych produktów, takich jak tworzywa sztuczne czy rozpuszczalniki, ale służy również do syntezy różnych substancji w przemyśle chemicznym. Najczęściej jest on jednak stosowany przy cięciu różnych metali, rur stalowych i podobnych materiałów. Podobna sytuacja występuje w przypadku innych gazów. Argon, oprócz spawania, przydaje się m.in. do produkcji żarówek, natomiast tlen może służyć do celów leczniczych i ratowniczych.

Niektóre gazy techniczne wyróżniają się całkiem innym zastosowaniem. Dwutlenek węgla przydaje się w chłodnictwie do utrzymywania niskich temperatur, jak również w przemyśle spożywczym (przy produkcji napojów gazowanych). Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o możliwościach w zastosowaniu gazów technicznych, to prosimy o kontakt lub śledzenie na bieżąco naszego bloga.