Partnerzy firmy:

ferrum

skaap

bobrek

ThyssenKrupp1

huta częstochowa

logo1napis

logo2

logo4

Produkcja rur stalowych — Śląsk

Specjalnością naszej firmy jest produkcja rur stalowych. Śląsk stanowi główny obszar naszej działalności, ponieważ siedziba Stalmat znajduje się w Dąbrowie Górniczej. Standardowo produkujemy elementy ze stali. Jesteśmy jednak elastyczni i otwarci na potrzeby naszych klientów, dlatego tworzymy wyroby m.in. ze stali nierdzewnej, stali żaroodpornej i hardox.

Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, instytucjonalnych oraz do przedsiębiorców. Zapewniamy indywidualne i kompleksowe podejście do każdego zamówienia, niezależnie od jego rozmiaru. Doradzimy Państwu, na jakie elementy się zdecydować, przedstawiamy ich specyfikację wraz z wyceną, zadbamy o sprawną realizację zamówienia, a także podpowiemy, jak montować i eksploatować wybrane elementy.

Produkcja rur Śląsk — specyfikacja asortymentu

Produkcja rur na Śląsku, w zakładzie Stalmat, dotyczy następujących produktów:

  • rur przepustowych, przewodowych, ciśnieniowych, osłonowych i konstrukcyjnych;
  • kominów dla branży przemysłowej — produkujemy kominy jednopowłokowe i dwupowłokowe. W asortymencie znajdują się modele wolnostojące, kotwione do budynków i ze wspornikami;
  • rur bezszwowych i rur ze szwem — specyfikacja wpływa bezpośrednio na przeznaczenie oraz cenę elementów.

Produkujemy rury o średnicach 340-3600 mm i o ściankach grubości 2-40 mm. Tak szeroka różnorodność pozwala dobrać konkretne elementy wraz z ich specyfikacją do indywidualnych potrzeb czy specyfiki branży, w której Państwo działają.

Produkcja rur bez szwów i ze szwem

Produkcja rur stalowych dotyczy elementów ze szwem i bez szwów. Specjalizujemy się w wyrobach ze szwem wydłużonym oraz obwodowym. Ich zastosowanie pozwala wykonywać konstrukcje o dużych rozmiarach, o doskonałych parametrach technicznych i w korzystnych cenach.

Produkcja rur stalowych — dlaczego warto postawić na zakupy u producenta?

Jako pośrednik, dbamy o jakość oferowanych elementów na każdym etapie ich powstawania. W procesie produkcji korzystamy jedynie ze sprawdzonych i certyfikowanych materiałów. Gwarantują one odpowiednią trwałość i parametry techniczne powstających rur.

Nie korzystamy z pomocy pośredników podczas sprzedaży. Dzięki temu zapewniamy korzystne ceny, które nie są zawyżane przez marże pośredników. To daje naszym klientom liczne oszczędności, mające znaczenie zarówno w przypadku podmiotów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.

Dysponujemy rozbudowanym zapleczem technologicznym, które umożliwia sprawną realizację zamówień, nawet przy dużej ilości produktów. Doświadczenie w branży pozwoliło nam zdobyć praktyczne umiejętności, dzięki którym produkowane rury są niezawodne i dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Zapraszamy do współpracy.