Partnerzy firmy:

ferrum

skaap

bobrek

ThyssenKrupp1

huta częstochowa

logo1napis

logo2

logo4

Rury ze szwem — Śląsk

Produkujemy i sprzedajemy rury ze szwem. Śląsk stanowi główny obszar naszej działalności, na którym współpracujemy z klientami indywidualnymi, instytucjonalnymi oraz z przedsiębiorcami z różnych branż. Zapewniamy szeroki wybór produktów o różnych parametrach: średnicach od 340 do 3600 mm i o ściankach grubości od 2 do 40 mm. Dzięki temu dopasujecie Państwo konkretny element do swoich potrzeb.

Rury ze szwem wydłużonym i obwodowym

Specjalizujemy się w produkcji rur ze szwem wydłużonym oraz szwem obwodowym. Szew wydłużony sprawia, że spoina elementów jest dłuższa, niż w przypadku zastosowania tradycyjnej metody zespalania. Szew dłuższy niż szerokość rury pozytywnie wpływa na właściwości mechaniczne połączenia. Jest ono wytrzymalsze na rozciąganie i odporne na naprężenia.

Produkujemy również rury ze szwem obwodowym. Wykonuje się go wokół obwodu rury. Tworzy ciągłe połączenie, które zespala ze sobą krawędzie konstrukcji. Układ spoiny podnosi wytrzymałość połączenia, a więc pozwala osiągać lepsze parametry techniczne elementów.

Wytrzymałość i wysoki standard uzyskiwanych połączeń potwierdza Zakładowa Kontrola Jakości. Wynika z niej, że elementy spełniają normy branżowe oraz techniczne. Rury ze szwem wykonujemy w większych rozmiarach niż w przypadku elementów bezszwowych. Ich cena jest korzystna ze względu na zastosowaną technologię.

Dlaczego warto zamówić u nas rury ze szwem?

Jesteśmy producentem elementów stalowych. Sprzedajemy i produkujemy rury osłonowe, przepustowe oraz wiele innych. Wieloletnie doświadczenie w branży, rozbudowane zaplecze technologiczne oraz stosowanie jedynie certyfikowanej stali do produkcji elementów sprawiają, że gwarantujemy produkty najwyższej jakości.

Ich parametry są potwierdzone stosownymi certyfikatami, a właściwości użytkowe opiniami naszych klientów. Zapewniamy również korzystne ceny, które wynikają z faktu, że zamawiając u nas, kupujesz prosto od producenta — bez marż pośredników.

Zapraszamy do współpracy — zapewniamy indywidualne podejście do każdego zamówienia oraz terminową realizację.